pl
EMEA
dd/MM/yyyy
Loading ring icon
Loading icon
Please wait...
Projektory Optoma są zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość kolorów pasującą do każdego zastosowania lub otoczenia. Nasza zaawansowana technologia koloru, różne konfiguracje i funkcje pozwalają użytkownikom cieszyć się długotrwałym, niezawodnym i dokładnym odwzorowaniem kolorów - od nasyconych, dynamicznych prezentacji aż po realistyczne obrazy.

Technologia Amazing Colour

Amazing Colours

Optoma dba o kolory.

Projektory Optoma są zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość kolorów pasującą do każdego zastosowania lub otoczenia. Nasza zaawansowana technologia koloru, różne konfiguracje i funkcje pozwalają użytkownikom cieszyć się długotrwałym, niezawodnym i dokładnym odwzorowaniem kolorów - od nasyconych, dynamicznych prezentacji aż po realistyczne obrazy.

Wyjątkowa precyzja kolorów

Projektory Optoma zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów sRGB/Rec709, pozwalając na realistyczne wizualizacje. Zapewnia to dokładne, szczegółowe obrazy o bardziej realistycznych i naturalnych kolorach. Idealne rozwiązanie dla prezentacji biznesowych, edukacji, filmów i fotografii.

For home
Współrzędne czerwonego, zielonego i niebieskiego koloru współtworzą trójkąt barw sRGB. Jest to standard dla całej branży, pozwalający zapewnić wyrazistość kolorów.
Tailored Visual

Szyte na miarę wrażenia wizualne

Nasze projektory są wyposażone w wiele trybów wyświetlania, dając użytkownikom wolność w wyborze najlepszego ustawienia dla treści. Każdy tryb został dostrojony przez nasz zespół ekspertów w dziedzinie koloru w celu zapewnienia najdoskonalszych parametrów kolorów.

Większa szczegółowość

Projektory Optoma zapewniają wysoki kontrast ANSI. Oznacza to, że projektor jest znacznie lepszy w różnicowaniu między ciemną i jasną treścią w obrębie tego samego obrazu - zapewniając ostre, intensywne i nasycone kolory.

5 years

Gwarancja kolorów

Ciesz stałą jakością kolorów przez długie lata. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii projekcji, możemy zagwarantować, że nasze kolory nigdy nie zblakną.

Technologia przetwarzania wielobarwnego

Technologia DLP® BrilliantColor ™ podnosi poprzeczkę w kwestii parametrów koloru i jakości obrazu. Ta technologia przetwarzania wielobarwnego oferuje szerszą gamę kolorów, dzięki czemu możliwe jest wyświetlenie ponad miliarda kolorów. Obsługuje ona ciągłe przetwarzanie kolorów RGB (czerwony, zielony, niebieski) wraz z żółtym, cyjanem i magentą. Zapewnia to realistyczne odwzorowanie odcieni skóry, a także milionów kolorów trudnych do precyzyjnego dopasowania.

Multi Colour Processing Tech

Dla biznesu i szkolnictwa

Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają użytkownikom wysokie parametry barw pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorów dla prawdziwie realistycznych obrazów aż do żywych, dynamicznych prezentacji - dopasujemy tryb wyświetlania do Twoich potrzeb.

Classroom

Do domu

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają użytkownikom wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser. Potrafią też wyświetlać bardziej nasycone kolory dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

For home

System zarządzania kolorami (CMS)

Ta unikalna cecha oferuje użytkownikom elastyczność i umożliwia dostrojenie ustawień koloru tak, aby jak najlepiej pasowały one do otoczenia oglądania, w celu uzyskania optymalnej precyzji.

Colour Precision
isf

Tryby ISF

Funkcja ta pozwala użytkownikom na zapisywanie wszelkich skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc, umożliwiając najwyższe możliwe wrażenia podczas oglądania.

Przeglądane ostatnio