Wpisz szukaną frazę powyżej i naciśnij enter
Loading

EH505

Funkcje

Spektakularna jakość obrazu, nadzwyczajna jasność i najwyższa niezawodność
  • 5000 lumenów, rozdzielczość WUXGA
  • Elastyczność instalacji – Przesuw obiektywu, obiektywy zamienne, opcja krótkiego rzutu pozaosiowego
  • Najwyższa kontrola – Pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet przez LAN
  • Potężne narzędzia do scalania obrazu – 3-osiowy system dopasowywania kolorów i 10 stopni mocy lampy
  • Zaawansowane funkcje – pilot przewodowy, obsługa Full 3D, symulacja DICOM
EH505 to produkt zaprojektowany specjalnie do wymagających zastosowań profesjonalnych.

Dzięki rozdzielczości WUXGA i jasności 5000 lumenów, wyświetla z najwyższą niezawodnością jasne, krystalicznie czyste obrazy, a możliwość pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu sprawia, że jest to projektor na którym można polegać.

Zabezpieczona przed kurzem, bezfiltrowa konstrukcja zapobiega działaniu kurzu i nieczystości na system zapewniając optymalną jakość obrazu przy minimum konserwacji.

Pełny przesuw obiektywu w połączeniu z możliwością doboru różnych obiektywów gwarantuje elastyczność montażową w celu łatwej i bezproblemowej instalacji.

Jakość obrazu

W sercu każdego produktu ProScene leży doskonała jakość obrazu. Na każdym kroku najważniejsza jest dokładność i integralność obrazu, począwszy od wysoce niezawodnego procesora DLP® wysokiej rozdzielczości WUXGA, w którym początkowo powstaje obraz, przez technikę pulsacyjną lampy UHP, która dostraja kolory zgodnie z rygorystycznymi normami, a kończąc na precyzyjnej optyce skupiającej obraz na ekranie.

Dla serii ProScene wybrano technologię DLP® ze względu na jej jakość obrazu i niezrównaną niezawodność. Refleksyjność mikro-luster procesora DLP® pozwala uzyskać wysoce efektywne, jasne obrazy o świetnym kontraście, zachowując przy tym dokładność barw i ich rzeczywiste, naturalne odwzorowanie. Sprawdzona niezawodność technologii DLP® sprawia, że jest ona oczywistym wyborem dla wymagających profesjonalnych zastosowań.

Technologia DLP®

Technologia DLP® od Texas Instruments® jest szeroko znana i ceniona za swoją niezrównaną niezawodność i długotrwałą wydajność obrazu. W połączeniu z wysoką jasnością i natywnym współczynnikiem kontrastu, staje się oczywistym wyborem dla wymagających aplikacji. Niezależne badania oceniły DLP® jako najbardziej niezawodną z technologii projekcji. Podczas gdy konkurencyjne technologie mogą wykazywać spadek jakości obrazu zaledwie po kilku tysiącach godzin, technologia DLP® może pozostać niezmieniona przez setki tysięcy godzin.

Kontrola nad kolorem i rozmiarem obrazu

W projektach, w których szczegóły są naprawdę ważne, pełna rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200) oferuje 15% więcej pikseli niż 1080p oraz 60% więcej niż SXGA+. Pozwala to na nieskalowane wideo Full HD i dodatkowe szczegóły. Na ekranie można jednocześnie wyświetlać kody czasowe – idealne do nagrywania ścieżek dźwiękowych i edytowania wideo, gdy precyzyjna synchronizacja w czasie może mieć kluczowe znaczenie.

Lampa UHP

370W lampa UHP zapewnia najwyższą możliwą luminancję, niezbędny warunek wszystkich wysoce wydajnych projektorów.

Lampy te dłużej utrzymują jasność, zapewniają długą żywotność oraz małe straty strumienia świetlnego w całym cyklu życia. Ponadto, sterowniki lamp są specjalnie dostrojone do lamp, zapewniając nie tylko optymalne warunki pracy dla każdej sytuacji, ale także wyszukane tryby pulsacji lampy oraz gwarancję, że kolor może być dostrajany w zależności od zastosowania.

Wyraźne, ostre obrazy

Technologia DarkChip3™ od Texas Instruments wyświetla znakomity kontrast 2000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli i ultra-głęboka czerń po prostu ożywiają obraz a tekst jest łatwiejszy do przeczytania.

Kontrast 2000:1

Wspaniałe kolory

EH505 wykorzystuje technologię BrilliantColor™ by wyświetlać jasne obrazy z idealnie zbalansowanymi, niemal jak żywymi kolorami.

Elastyczność

Elastyczność instalacji

Aby sprostać licznym wyzwaniom profesjonalnych instalacji audio-wideo, EH505 oferuje szereg opcji obiektywów z regulacją przybliżenia i skupienia, aby można mieć pewność, że uzyska się obraz wymaganych rozmiarów. Duży zakres przesuwu obiektywu pomaga umieścić obraz dokładnie tam, gdzie trzeba.

Wszystkie 5 opcji obiektywów, włącznie z obiektywem krótkiego rzutu 0.77:1, może wykorzystywać pełny zakres przesuwu.

Pełny Lens Shift

WUXGA
Pozycja obiektywu: środek
Zakres przesunięcia
Projektor

Funkcje

Tryb symulacji DICOM

Zaprojektowany specjalnie dla większych sal konferencyjnych i wykładowych, EH505 posiada specjalny tryb symulacji DICOM, który został specjalnie dostrojony do oglądania obrazów w odcieniach szarości, idealne do oglądania zdjęć i skanów rentgenowskich podczas zajęć medycznych.*

*EH505 nie nadaje się do stosowania w diagnostyce medycznej.

Technologia 3D

Dzięki wykorzystaniu charakteryzującej się wysoką szybkością technologii DLP®, projektory Optoma Full 3D potrafią wyświetlać wideo i obrazy ze zdumiewającą częstotliwością odświeżania 120Hz, abyś mógł oglądać projekcje w barwnej pełnoekranowej stereoskopii 3D. Efekt 3D uzyskuje się przez podzielenie sygnału na dwa standardowe strumienie wideo – po jednym dla każdego oka. Korzystając z technologii DLP® Link™, okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie i wyodrębniają poszczególne strumienie dla odpowiedniego oka. Następnie, mózg łączy dwa strumienie sprawiając, że obraz nabiera życia.

EH505 obsługuje wiele formatów 3D z różnych urządzeń takich jak komputery, odtwarzacze Blu-ray 3D™, konsole Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 oraz systemy transmisji telewizyjnej 3D.

Narzędzia do edge blending

Nie ma dwóch identycznych projektorów. Przy tworzeniu skomplikowanych, lub nawet prostych projektów edge blending z użyciem wielu projektorów, może być ciężko osiągnąć dobre rezultaty jeśli obrazy nie są spasowane. EH505 wyposażono w następujące funkcje, aby zapewnić wysokiej jakości, jednolite obrazy wynikowe.

Dopasowanie kolorów

EH505 posiada pełen 3-osiowy system dopasowania kolorów, co w połączeniu z dokładnymi pomiarami może za każdym razem stworzyć idealne połączenie obrazów.

Dopasowanie jasności

Jasność projektora zmienia się na przestrzeni okresu jego użytkowania. Aby prawidłowo dopasować do siebie kilka urządzeń, EH505 posiada 10 stopni mocy lampy w zakresie od 80 do 100% pełnej jasności.

Przed
Po

Pilot kablowy

Podłączenia pilota kablowego pozwala indywidualnie kontrolować wszystkie aspekty projektora bez konieczności widoczności optycznej projektora; bezcenne przy użyciu wielu maszyn podczas wydarzeń na żywo.

Sterowanie

Integracja i sterowanie systemu

Można monitorować kilka projektorów EH505 przez sieć LAN. Ponadto, przy użyciu Crestron Roomview, użytkownik może otrzymać wiadomość e-mail w przypadku wystąpienia błędu lub awarii lampy i potrzeby jej wymiany. Interfejs otwierany przez przeglądarkę internetową oraz pełna obsługa protokołów Telnet, Extron IP Link, AMX Dynamic Device Discovery oraz PJ-Link pozwala na sterowanie niemal wszystkimi aspektami EH505 przez sieć, dając Ci kontrolę gdziekolwiek jesteś.

Globalne monitorowanie wszystkich urządzeń audio-wideo
Śledź pozostałą żywotność lampy projektorowej
Alerty e-mail i powiadomienia natychmiastowe – zapytania do biura pomocy, przypomnienia serwisowe, awarie i kradzieże urządzenia
Planowanie zdarzeń

Pełna kontrola

Oszczędź do 30% na rachunkach za energię dzięki 24-godzinnemu zautomatyzowanemu harmonogramowi zasilania, by zapewnić, że projektor jest wyłączony gdy nie jest w użyciu.
Pobierz Crestron RoomView® Express za darmo z www.crestron.com/getroomview
Wybrany podgląd wg pomieszczeń, atrybutów, kontaktów
RoomView Expres daje możliwość jednoczesnego podglądu ponad 250 pomieszczeń na jednym ekranie. Dostosuj RoomView, aby przeglądać wg nazwy pomieszczenia, lokalizacji i grupy
Zasilanie projektora
Sprawdź status wł/wył każdego projektora.
Wyświetlanie użycia
Zobacz wykres słupkowy do monitorowania odsetka dostępnej żywotności lampy projektora i ustaw alarm informujący dział serwisu, że należy zamówić zamienną lampę zanim aktualna lampa przestanie świecić.
Planowanie zdarzeń
RoomView Express sprawia, że ​​planowanie cyklicznego lub pojedynczego zdarzenia jest łatwe. Ustawienie RoomView do automatycznego wyłączenia o północy w dni powszednie mogą zaoszczędzić cenny czas życia lampy i zapewnienia bezpieczeństwo wewnątrz obiektu.
Dziennik zdarzeń
Automatycznie generuje pliki dziennika, raporty i wykresy do analizy ROI i alokacji budżetu. Śledź wykorzystanie urządzenia, statystyki połączeń i historię użytkownika.

Proekologiczny

Wiemy, że ulepszanie naszych produktów jest najlepszym sposobem na zmniejszenie naszego wpływu na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty tak, aby posiadały długą żywotność, wykorzystując przy tym mniej materiałów, transportując je w najmniejszych z możliwych opakowań i dbając, by były pozbawione wielu toksycznych substancji. Naturalnie wydajność energetyczna i maksymalizacja możliwości reckyklingu są wkomponowane już na etapie projektowania. Z każdym nowym produktem staramy się minimalizować nasz wpływ na środowisko.

Ekologiczność

Zmniejsz rachunki za energię nawet o 30% dzięki automatycznemu 24-godzinnemu planowaniu zasilania aby być pewnym, że projektory wyłączą się, gdy nie będą w użyciu.

Włączenie bezpośrednie
Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.
Włączenie na sygnał
Projektor uruchamia się w momencie otrzymania sygnału przez jedno z wejść PC/wideo. Pozwala to zagwarantować, aby projektor był włączony tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba.
Automatyczne wyłączanie
Jeśli po wstępnie ustalonym okresie czasu projektor nie otrzyma sygnału, automatycznie się wyłączy oszczędzając w ten sposób energię i wydłużając żywotność lampy.
Tryb czuwania Eco
Zmniejsza zużycie energii do wartości mniejszej niż 0.5W gdy nie korzysta się z projektora.
Wyciszenie audio-wideo Eco i stan wstrzymania Eco
Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Jeśli zostanie włączona funkcja wyciszenia audio-wideo Eco, lub jeśli nie zostanie wykryty sygnał źródłowy po 60 sekundach, projektor automatycznie przełączy lampę w tryb ekonomiczny (Eco) co pozwoli oszczędzić energię i wydłużyć żywotność lampy.

Wymiary

Wymiary
This website uses cookies to give you the best online experience. If you'd like to know more or change your preferences, our Cookie Policy explains more.You consent to our cookies if you continue to use our website.