Wpisz szukaną frazę powyżej i naciśnij enter
Loading

EH7700

Funkcje

Spektakularna jakość obrazu, nadzwyczajna jasność i najwyższa niezawodność
  • 7500 lumenów, rozdzielczość WUXGA, podwójna lampa
  • Elastyczność instalacji – 5 opcji obiektywów sterowanych silnikiem oraz działanie 360°
  • Przystosowany do projekcji na żywo – Migawka mechaniczna, zabezpieczające punkty montażowe i opcje ram podczepianych
  • Najwyższa kontrola – Pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet przez LAN
  • Potężne narzędzia do scalania obrazu – 3-osiowy system dopasowywania kolorów i 8 stopni mocy lampy
ProScene EH7700 to esencja naszej wiedzy na temat projekcji przelana w produkt zaprojektowany specjalnie do wymagających zastosowań profesjonalnych.

Dzięki podwójnej lampie, rozdzielczości WUXGA i jasności 7500 lumenów, wyświetla z najwyższą niezawodnością jasne, krystalicznie czyste obrazy, a możliwość pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu sprawia, że jest to projektor na którym można polegać.

Zabezpieczona przed kurzem, bezfiltrowa konstrukcja zapobiega działaniu kurzu i nieczystości na system zapewniając optymalną jakość obrazu przy minimum konserwacji.

Sterowany silnikiem przesuw obiektywu, skupianie i przybliżanie, w połączeniu z możliwością doboru różnych obiektywów, działaniem 360° i wymiennymi kołami barwnymi, gwarantuje elastyczność montażową w celu łatwej i bezproblemowej instalacji.

Jakość obrazu

W sercu każdego produktu ProScene leży doskonała jakość obrazu. Na każdym kroku najważniejsza jest dokładność i integralność obrazu, począwszy od wysoce niezawodnego procesora DLP® wysokiej rozdzielczości WUXGA, w którym początkowo powstaje obraz, przez technikę pulsacyjną lampy P-VIP, która dostraja kolory zgodnie z rygorystycznymi normami, a kończąc na precyzyjnej optyce skupiającej obraz na ekranie.

Dla serii ProScene wybrano technologię DLP® ze względu na jej jakość obrazu i niezrównaną niezawodność. Refleksyjność mikro-luster procesora DLP® pozwala uzyskać wysoce efektywne, jasne obrazy o świetnym kontraście, zachowując przy tym dokładność barw i ich rzeczywiste, naturalne odwzorowanie. Sprawdzona niezawodność technologii DLP® sprawia, że jest ona oczywistym wyborem dla wymagających profesjonalnych zastosowań.

Lampy P-VIP

Podwójna lampa P-VIP Osram 350W zapewnia najwyższą możliwą luminancję – czynnik kluczowy dla działania wszystkich projektorów wysokowydajnych. Lampa zachowuje jasność na dłużej. Charakteryzuje ją długi okres żywotności i mała utrata strumienia świetlnego na przestrzeni tego okresu. Ponadto, lampa posiada specjalnie doregulowane na jej potrzeby sterowniki zapewniające nie tylko optymalne warunki pracy w każdej sytuacji, ale także zaawansowane tryby pulsowania lampy oraz pewność, że kolor można dostroić w zależności od zastosowania.

Kontrola nad kolorem i rozmiarem obrazu

W projektach, w których szczegóły są naprawdę ważne, pełna rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200) oferuje 15% więcej pikseli niż 1080p oraz 60% więcej niż SXGA+. Pozwala to na nieskalowane wideo Full HD i dodatkowe szczegóły. Na ekranie można jednocześnie wyświetlać kody czasowe – idealne do nagrywania ścieżek dźwiękowych i edytowania wideo, gdy precyzyjna synchronizacja w czasie może mieć kluczowe znaczenie.

Precyzyjna optyka

Zastosowanie asferycznych elementów optycznych i szkła niskodyspersyjnego pozwala utrzymać optymalną ostrość i jednolite skupienie na całej powierzchni obrazu. Nacisk, jaki seria ProScene kładzie na jakość optyki, gwarantuje prawie zupełne zminimalizowanie aberracji chromatycznej i barwnych obwódek, a co za tym idzie, krystalicznie czysty obraz o wysokim kontraście.

Technologia pulsacyjna lampy

Zaawansowana technologia pulsacyjna lampy umożliwia precyzyjną regulację parametrów koloru bezpośrednio z lampy. Ta bezprecedensowa kontrola pomaga osiągnąć żywe, doskonale nasycone barwy w całym spektrum światła, a przez to niesamowicie naturalne, rzeczywiste obrazy.

Po
Przed
Po
Przed

Technologia Amazing Colour

EH7700 wykorzystuje technologię BrilliantColor™ w celu wyświetlania oszałamiająco jasnego obrazu z doskonale wyważonymi, rzeczywistymi barwami.

Niezawodność

Wszystkie projektory z serii ProScene są przeznaczone do ciągłej pracy 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Aby zapewnić najwyższą niezawodność, wykorzystano jedynie najpewniejsze, sprawdzone w branży komponenty. Osiągnięcie tej „charakterystyki” wymagało ponad dekadę ciężkiej pracy przy projektowaniu i serwisowaniu milionów projektorów na całym świecie. Zabezpieczona przed kurzem, bezfiltrowa konstrukcja zapobiega działaniu kurzu i nieczystości na system optyczny zapewniając optymalną jakość obrazu przy minimum konserwacji. Użytkownicy ProScene mogą więc mieć pewność, że, jako jedna z najbardziej niezawodnych marek projektorów na dzisiejszym rynku, Optoma posiada w pełni zasłużoną reputację za doskonałą jakość usług.

Podwójna lampa

Zastosowanie podwójnej lampy zapewnia poziom niezawodności, którego po prostu nie da się osiągnąć na projektorze jednolampowym. Obie lampy można wykorzystywać wspólnie dla osiągnięcia maksymalnej jasności, przy jednoczesnym zapewnieniu redundancji na wypadek, gdyby jedna z nich przestała działać. Alternatywnie, można używać jednej z lamp w trybie przełączania (Relay Mode) aby cieszyć się pełną żywotnością każdej z lamp i wydłużyć okres czasu pomiędzy czynnościami serwisowymi.

Tryb przełączania lampy

W wymagających instalacjach, w których EH7700 działa przez dłuższy okres czasu, można skorzystać z funkcji przełączania lampy (lamp relay) aby automatycznie przełączać pomiędzy lampami.

Lampa nr 1
Lampa nr 2

Technologia DLP®

Technologia DLP® firmy Texas Instruments cieszy się szerokim uznaniem za niezrównaną niezawodność i trwałość parametrów obrazu. W połączeniu z wysoką jasnością i natywnymi współczynnikami kontrastu, staje się ona oczywistym wyborem dla wymagających zastosowań. Niezależne badania dowiodły, że DLP® to najbardziej niezawodna technologia projekcyjna. Podczas, gdy inne technologie mogą wykazywać pogorszenie jakości obrazu już po kilku tysiącach godzin, DLP® zachowuje niezmienne parametry przez setki tysięcy godzin.

Całkowity koszt posiadania

W przypadku wymagających zastosowań, całkowity koszt posiadania projektora nie jest związany wyłącznie z kosztem zakupu projektora i lamp zamiennych, ale także z drogim utrzymaniem i obsługą. Projektory ProScene nie wymagają wielu czynności obsługowych, nie posiadają części obsługiwanych przez użytkownika ani filtrów wymagających okresowej wymiany. Skutkuje to niskimi kosztami i przewidywalnymi cyklami obsługi, co pozwala na zminimalizowanie planowanych przestojów.

Firma Optoma jest na tyle pewna, że jakość barw obrazu EH7700 pozostanie na tym samym poziomie co w dniu zakupu, że udziela na nią pięcioletniej gwarancji.

Elastyczność

Elastyczność instalacji

Aby sprostać licznym wyzwaniom profesjonalnych instalacji audio-wideo, EH7700 oferuje 5 opcji obiektywów ze sterowanym silnikiem przybliżaniem i skupianiem, aby można mieć pewność, że uzyska się obraz wymaganych rozmiarów. Przesuw obiektywu sterowany silnikiem pomaga umieścić obraz dokładnie tam, gdzie trzeba, a wybór 2 opcji kół barwnych zapewnia dokładne dopasowanie jakości i jasności obrazu do wymogów danego przedsięwzięcia.

Jest 5 opcji obiektywów, z czego 4 można łatwo regulować dzięki sterowanemu silnikiem przesuwaniu obiektywu, przybliżaniu i skupianiu.

Projekcja „obrazu w obrazie” (Picture-in-Picture) lub obrazów ustawionych pionowo obok siebie (Side-by-Side)

Wyświetlaj 2 źródła jednoczenie z małą wstawką z głównego obrazu albo wyświetlaj oba źródła ustawione pionowo obok siebie.

Funkcja projekcji 360°

Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi pionowej, włącznie z odtwarzaniem na suficie lub podłodze.

Migawka mechaniczna

W sytuacjach, w których tylko zupełna ciemność pozwoli osiągnąć zamierzony efekt, EH7500 posiada migawkę mechaniczną zapewniającą całkowite zaciemnienie. Doskonałe rozwiązanie do zmian scen podczas występów na żywo.

Otwarcie: Normalny obraz
Zamknięcie: Zaciemnienie

Kolory na zamówienie

Standardowo, projektor EH7700 dostępny jest w kolorze czarnym i białym. Jeśli jednak dany projekt wymaga większego poziomu personalizacji, EH7700 można zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z miejscowym przedstawicielem handlowym.

Wymienne koła barwne

Dwie opcje kół barwnych sprawiają, że parametry EH7700 można dopasować do każdego zastosowania. Standardowe koło barwne maksymalizuje jasność przy jednoczesnym zapewnieniu dobrego odwzorowania kolorów, natomiast wzbogacone koło barwne „wideo” poprawia parametry i dokładność kolorów. Koła barwne są wymienne i można je zakładać na miejscu bez zdejmowania osłony projektora.

Jasne (standard)
Wideo (opcja)

Przesuw obiektywu sterowany silnikiem

Zabezpieczające punkty montażowe

Oprócz właściwości oferowanych przez wszystkie modele z serii ProScene takich jak możliwość montażu na uchwycie sufitowym, blokada Kensington™ i zabezpieczenie hasłem, EH7700 oferuje dodatkowo 2 zabezpieczające punkty montażowe M8 ze śrubami oczkowymi w zestawie.

Funkcje łączenia brzegów obrazów

Nie ma dwóch zupełnie identycznych projektorów. Przy realizowaniu skomplikowanych, lub nawet prostych projektów w ramach których łączy się brzegi obrazów z kilku projektorów, uzyskanie dobrych rezultatów może być utrudnione, jeśli obrazy się różnią. EH7700 posiada następujące funkcje zapewniające wysoką jakość i stałe rezultaty.

Dopasowanie jasności

Jasność projektora zmienia się na przestrzeni okresu jego użytkowania. Aby prawidłowo dopasować do siebie kilka urządzeń, EH7700 posiada 8 stopni mocy lampy w zakresie od 80 do 100% pełnej jasności.

Przed
Po

Dopasowanie kolorów

EH7700 posiada pełny, 3-osiowy system dopasowania kolorów, który, w połączeniu z dokładnymi pomiarami, zawsze pozwala uzyskać płynne połączenie obrazów.

Opcje obiektywów

Nazwa modelu Optoma WT1 WT2 ST1 TZ1 TZ2
Współczynnik projekcji 0.77 1.2 - 1.45 1.45 - 1.94 1.94 - 3.67 3.67 - 6.98

Sterowanie

Integracja i sterowanie systemu

Można monitorować kilka projektorów EH7700 przez sieć LAN. Ponadto, przy użyciu Crestron Roomview, użytkownik może otrzymać wiadomość e-mail w przypadku wystąpienia błędu lub awarii lampy i potrzeby jej wymiany. Interfejs otwierany przez przeglądarkę internetową oraz pełna obsługa protokołów Extron IP Link, AMX Dynamic Device Discovery oraz PJ-Link pozwala na sterowanie niemal wszystkimi aspektami EH7700 przez sieć, dając Ci kontrolę gdziekolwiek jesteś.

Globalne monitorowanie wszystkich urządzeń audio-wideo
Śledź pozostałą żywotność lampy projektorowej
Alerty e-mail i powiadomienia natychmiastowe – zapytania do biura pomocy, przypomnienia serwisowe, awarie i kradzieże urządzenia
Planowanie zdarzeń

Najwyższa kontrola

Zmniejsz rachunki za energię nawet o 30% dzięki automatycznemu 24-godzinnemu planowaniu zasilania aby być pewnym, że projektory wyłączą się, gdy nie będą w użyciu.
Pobierz za darmo Crestron RoomView® Express ze strony: www.crestron.com/getroomview
Powiadomienia dotyczące wsparcia technicznego
Interaktywne zapytania w czasie rzeczywistym do biura pomocy są sortowane tak, by przechodziły do góry. Następnie, biuro pomocy może odpowiedzieć komunikatem automatycznym lub natychmiast wysłać wiadomość z dokładnym opisem czynności.
Zasilanie projekcji
Sprawdzaj stan wł./wył. zasilania projekcji i systemu. Podglądaj wykres kolumnowy aby monitorować procent pozostałej żywotności lampy projektorowej i ustaw przypomnienie dla działu serwisowego kiedy będzie trzeba zamówić lampę zamienną zanim się wypali.
Wykorzystanie źródła światła
Planowanie zdarzeń
RoomView Express ułatwia planowanie zdarzeń cyklicznych lub jednorazowych. Ustawienie RoomView na automatyczne wyłączanie o północy w trakcie tygodnia może przedłużyć cenną żywotność lampy i zapewnić bezpieczeństwo wewnątrz obiektu.
Wybranie widoku według pomieszczenia, atrybutów lub kontaktów
RoomView Express daje możliwość jednoczesnego podglądu ponad 250 pomieszczeń na jednym ekranie. Można ustawić wyświetlanie w RoomView według nazwy pomieszczenia, lokalizacji i grupy.
Nazwa pomieszczenia i lokalizacja (sortowanie)
Status on-line
Dziennik zdarzeń
Automatycznie tworzy pliki dziennika, raporty i wykresy w celu analizy zwrotu z inwestycji i przydziału środków budżetowych. Śledź użycie urządzenia, statystyki połączeń i historię użytkownika.
Zasilanie projektora

Obiektywy

Opcje obiektywów

Nazwa modelu Optoma WT1 WT2 ST1 TZ1 TZ2
Odległość ogniskowa (f) (mm) 11.73 18.1 - 21.72 21.5 - 28.7 28.6 - 54.33 54.06 - 102.7
Liczba F 2.2 2.0 - 2.3 2.0 - 2.3 2.2 - 3.0 2.3 - 3.16
Zakres zoomu (współczynnik zbliżenia) - 1.2 x 1.33 x 1.9 x 1.9 x
Regulacja zbliżenia i skupienia   Stała ogniskowa
Współczynnik projekcji 0.78 1.22 - 1.47 1.45 - 1.95 1.93 - 3.71 3.68 - 7.04
Odległość rzutu (m) 0.5 - 8.4 0.79 - 15.8 0.94 - 21.0 1.25 - 40.0 2.38 - 75.8
Odległość rzutu (ft) 1.65 - 27.6 2.59 - 51.9 3.07 - 68.9 4.09 - 131.1 7.8 - 248.7
Wielkość wyświetlanego obrazu 30" ~ 500" inches
Przesuw obiektywu sterowany silnikiem - 30” ~ 500” cal: + / - 10% offset
W poziomie: przesunięcie + / - 10% W pionie: przesunięcie - 20%~ + 60%: 20%~ + 60% offset

Tabela odległości rzutu

Diagonal Image Size WT1 WT2 ST0 / ST1 TZ1 TZ2
  Fixed (m) Min (m) Max (m) Min (m) Max (m) Min (m) Max (m) Min (m) Max (m)
50” 0.84 1.3 1.58 1.56 2.1 2.08 4.0 3.97 7.58
60” 1.01 1.56 1.9 1.87 2.52 2.49 4.8 4.76 9.1
70” 1.18 1.82 2.20 2.19 2.94 2.91 5.59 5.55 10.61
80” 1.35 2.08 2.53 2.5 3.36 3.33 6.39 6.34 12.13
100” 1.68 2.61 2.53 2.5 3.36 4.16 7.99 7.95 15.16
150” 2.52 3.91 4.75 4.68 6.3 6.24 11.99 11.89 22.75
200” 3.36 5.21 6.33 6.25 8.4 8.32 15.98 15.86 30.33
250” 4.2 6.52 7.92 7.81 10.5 10.39 19.98 19.82 37.91
300” 5.04 7.82 9.5 9.37 12.6 12.47 23.97 23.78 45.49
Jedynie do celów poglądowych

Ekologiczność

Wiemy, że poprawa jakości naszych produktów jest najlepszym sposobem na zmniejszenie naszego oddziaływania na środowisko. Dlatego też w firmie Optoma projektujemy nasze produkty tak, aby miały długą żywotność, wymagały mniejszej ilości materiałów, były wysyłane z najmniejszą możliwą ilością opakowań i były wolne od wszelkich substancji toksycznych. Naturalnie, energooszczędność i możliwość recyklingu wdrażane są już na etapie projektu. Z każdym nowym produktem staramy się zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Aby dowiedzieć się więcej na temat Optoma Project Green, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Ekologiczność

Zmniejsz rachunki za energię nawet o 30% dzięki automatycznemu 24-godzinnemu planowaniu zasilania aby być pewnym, że projektory wyłączą się, gdy nie będą w użyciu.

Włączenie bezpośrednie
Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.
Włączenie na sygnał
Projektor uruchamia się w momencie otrzymania sygnału przez jedno z wejść PC/wideo. Pozwala to zagwarantować, aby projektor był włączony tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba.
Automatyczne wyłączanie
Jeśli po wstępnie ustalonym okresie czasu projektor nie otrzyma sygnału, automatycznie się wyłączy oszczędzając w ten sposób energię i wydłużając żywotność lampy.
Tryb czuwania Eco
Zmniejsza zużycie energii do wartości mniejszej niż 0.5W gdy nie korzysta się z projektora.

Wymiary

Wszystkie wymiary w mm
1Mogą obowiązywać ograniczenia. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Optomy. Jasność i żywotność lampy może być różna w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu użytkowania. Jasność będzie się z czasem stawała coraz słabsza, co jest typowe dla wszystkich projektorów lampowych. Typowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu użytkowania i warunków otoczenia. Optoma gwarantuje, że przy normalnym użytkowaniu, jakość kolorów Optoma DLP® będzie taka sama, jak dla nowego urządzenia. Wyjątki: (a) W przypadku uszkodzenia projektora w wyniku nieprawidłowego użytkowania gwarancja zostanie unieważniona. (b) Gwarancja może zostać unieważniona w przypadku zastosowań przemysłowych lub komercyjno-rozrywkowych, gdzie występuje nadmierna ilość pyłu lub dymu (c) Gwarancja nie będzie ważna, jeśli jasność lampy spadnie poniżej 50% z powodu zużycia, lub jeśli projektor nie będzie działał z powodu innych usterek. (d) Z czasem zużyte lampy w projektorach wszystkich typów wykazują niewielkie zmiany w kolorach. Chronione prawem autorskim © 2011, Optoma Europe Ltd. Wszystkie użyte tu nazwy innych produktów i firm służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych i mogą być znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli. Crestron®, oraz logo Crestron i RoomView® są zarejestrowanymi znakami towarowymi Crestron Electronics, Inc. Z zastrzeżeniem błędów i opuszczeń, wszystkie dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. DLP®, BrilliantColor™ oraz logo DLP są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Texas Instruments. Wszelkie ilustracje produktów służą wyłącznie do celów poglądowych. Mimo, iż dołożono starań, by zapewnić dokładne odzwierciedlenie naszych produktów, produkty rzeczywiste mogą się nieznacznie różnić. Niektóre ilustracje produktów mogą być cyfrowo zmienione w celu dodania logo Optoma na przednim panelu. Optoma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian rzeczywistych produktów lub ilustracji produktów bez uprzedzenia. Niektóre obrazy mogą być symulowane.
This website uses cookies to give you the best online experience. If you'd like to know more or change your preferences, our Cookie Policy explains more.You consent to our cookies if you continue to use our website.