Wpisz szukaną frazę powyżej i naciśnij enter
Loading

X605

Funkcje

Spektakularna jakość obrazu, nadzwyczajna jasność i najwyższa niezawodność
  • 6000 lumenów, rozdzielczość XGA
  • Elastyczność instalacji – Przesuw obiektywu, obiektywy zamienne, opcja krótkiego rzutu pozaosiowego
  • Najwyższa kontrola – Pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet przez LAN
  • Potężne narzędzia do scalania obrazu – 3-osiowy system dopasowywania kolorów i 10 stopni mocy lampy
  • Zaawansowane funkcje – pilot przewodowy, obsługa Full 3D, symulacja DICOM
X605 to produkt zaprojektowany specjalnie do wymagających zastosowań profesjonalnych.

Dzięki rozdzielczości XGA i jasności 6000 lumenów, wyświetla z najwyższą niezawodnością jasne, krystalicznie czyste obrazy, a możliwość pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu sprawia, że jest to projektor na którym można polegać.

Zabezpieczona przed kurzem, bezfiltrowa konstrukcja zapobiega działaniu kurzu i nieczystości na system zapewniając optymalną jakość obrazu przy minimum konserwacji.

Pełny przesuw obiektywu w połączeniu z możliwością doboru różnych obiektywów gwarantuje elastyczność montażową w celu łatwej i bezproblemowej instalacji.

Jakość obrazu

W sercu każdego produktu ProScene leży doskonała jakość obrazu. Na każdym kroku najważniejsza jest dokładność i integralność obrazu, począwszy od wysoce niezawodnego procesora DLP® wysokiej rozdzielczości XGA, w którym początkowo powstaje obraz, przez technikę pulsacyjną lampy UHP, która dostraja kolory zgodnie z rygorystycznymi normami, a kończąc na precyzyjnej optyce skupiającej obraz na ekranie.

Dla serii ProScene wybrano technologię DLP® ze względu na jej jakość obrazu i niezrównaną niezawodność. Refleksyjność mikro-luster procesora DLP® pozwala uzyskać wysoce efektywne, jasne obrazy o świetnym kontraście, zachowując przy tym dokładność barw i ich rzeczywiste, naturalne odwzorowanie. Sprawdzona niezawodność technologii DLP® sprawia, że jest ona oczywistym wyborem dla wymagających profesjonalnych zastosowań.

Technologia DLP®

Technologia DLP® firmy Texas Instruments cieszy się szerokim uznaniem za niezrównaną niezawodność i trwałość parametrów obrazu. W połączeniu z wysoką jasnością i natywnymi współczynnikami kontrastu, staje się ona oczywistym wyborem dla wymagających zastosowań. Niezależne badania dowiodły, że DLP® to najbardziej niezawodna technologia projekcyjna. Podczas, gdy inne technologie mogą wykazywać pogorszenie jakości obrazu już po kilku tysiącach godzin, DLP® zachowuje niezmienne parametry przez setki tysięcy godzin. Z upływem czasu, obrazy pozostają precyzyjne, a kolory nie doświadczają praktycznie żadnej degradacji.

Technologia Amazing Colour

Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry barw pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w dopasowaniu działania do konkretnych potrzeb.

Lampy UHP

Lampa UHP 370W zapewnia najwyższą możliwą luminancję – czynnik kluczowy dla wszystkich projektorów wysokowydajnych.

Lampy te mają doskonałą jasność, pozostają jasne przez dłuższy czas i zapewniają optymalny zakres kolorów. Ponadto, lampa posiada specjalnie doregulowane na jej potrzeby sterowniki zapewniające nie tylko optymalne warunki pracy w każdej sytuacji, ale także zaawansowane tryby pulsowania lampy oraz pewność, że kolor można dostroić w zależności od zastosowania.

Przejrzyste, ostre obrazy

Technologia DarkChip3™ firmy Texas Instruments pozwala osiągnąć oszałamiający współczynnik kontrastu 2000:1 dla wyrazistej grafiki i krystalicznie czystego tekstu. Czystsze biele i bogatsze czernie dodają życia obrazowi i ułatwiają czytanie tekstu.

Współczynnik kontrastu 2000:1

Elastyczność

Elastyczność instalacji

Aby sprostać licznym wyzwaniom profesjonalnych instalacji audio-wideo, X605 oferuje szereg opcji obiektywów z regulacją przybliżenia i skupienia, aby można mieć pewność, że uzyska się obraz wymaganych rozmiarów. Duży zakres przesuwu obiektywu pomaga umieścić obraz dokładnie tam, gdzie trzeba.

Wszystkie 5 opcji obiektywów, włącznie z obiektywem krótkiego rzutu 0.8:1, może wykorzystywać pełny zakres przesuwu.

Pełny przesuw obiektywu

XGA
Położenie obiektywu: Środek
Zakres przesuwu
Projektor

Funkcje

Tryb symulacji DICOM

Zaprojektowany specjalnie dla większych sal konferencyjnych i wykładowych, projektor posiada tryb DICOM Sim specjalnie doregulowany do wyświetlania obrazów w skali szarości, przez co doskonale nadaje się do wyświetlania zdjęć rentgenowskich i skanów podczas szkoleń medycznych.*

*Projektor nie jest odpowiedni do stosowania w diagnostyce medycznej.

Technologia 3D

Dzięki wykorzystaniu charakteryzującej się wysoką szybkością technologii DLP®, projektory Optoma Full 3D potrafią wyświetlać wideo i obrazy ze zdumiewającą częstotliwością odświeżania 120Hz, abyś mógł oglądać materiały w barwnej pełnoekranowej stereoskopii 3D. Efekt 3D uzyskuje się przez podzielenie sygnału na dwa standardowe strumienie wideo – po jednym dla każdego oka. Korzystając z technologii DLP® Link™, okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie i wyodrębniają poszczególne strumienie dla odpowiedniego oka. Następnie, mózg łączy dwa strumienie sprawiając, że obraz nabiera życia.

X605 obsługuje wiele formatów 3D z różnych urządzeń takich jak komputery, odtwarzacze Blu-ray 3D™, konsole Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 oraz systemy transmisji telewizyjnej 3D.

Narzędzia do łączenia brzegów obrazów

Nie ma dwóch zupełnie identycznych projektorów. Przy realizowaniu skomplikowanych, lub nawet prostych projektów w ramach których łączy się brzegi obrazów z kilku projektorów, uzyskanie dobrych rezultatów może być utrudnione, jeśli obrazy się różnią. Przedmiotowy projektor posiada następujące funkcje zapewniające wysoką jakość i stałe rezultaty.

Dopasowanie kolorów

Projektor posiada system dopasowania kolorów, który, w połączeniu z dokładnymi pomiarami, zawsze pozwala uzyskać płynne połączenie obrazów.

Dopasowanie jasności

Jasność projektora zmienia się na przestrzeni okresu jego użytkowania. Aby prawidłowo dopasować do siebie kilka urządzeń, X605 posiada 10 stopni mocy lampy w zakresie od 80 do 100% pełnej jasności.

Przed
Po

Pilot przewodowy

Podłączenie pilota przewodowego umożliwia indywidualne sterowanie wszystkimi funkcjami projektora bez konieczności znajdowania się w linii wzroku; jest to cecha bezcenna przy stosowaniu wielu urządzeń podczas wydarzeń prowadzonych na żywo.

Sterowanie

Integracja i sterowanie systemu

Można monitorować kilka projektorów X605 przez sieć LAN. Ponadto, przy użyciu Crestron Roomview, użytkownik może otrzymać wiadomość e-mail w przypadku wystąpienia błędu lub awarii lampy i potrzeby jej wymiany. Interfejs otwierany przez przeglądarkę internetową oraz pełna obsługa protokołów Telnet, Extron IP Link, AMX Dynamic Device Discovery i PJ Link pozwala na sterowanie niemal wszystkimi aspektami X605 przez sieć, dając Ci kontrolę gdziekolwiek jesteś.

Globalne monitorowanie wszystkich urządzeń audio-wideo
Śledź pozostałą żywotność lampy projektorowej
Alerty e-mail i powiadomienia natychmiastowe – zapytania do biura pomocy, przypomnienia serwisowe, awarie i kradzieże urządzenia
Planowanie zdarzeń

Najwyższa kontrola

Zmniejsz rachunki za energię nawet o 30% dzięki automatycznemu 24-godzinnemu planowaniu zasilania aby być pewnym, że projektory wyłączą się, gdy nie będą w użyciu.
Pobierz za darmo Crestron RoomView® Express ze strony: www.crestron.com/getroomview
Wybranie widoku według pomieszczenia, atrybutów lub kontaktów
RoomView Express daje możliwość jednoczesnego podglądu ponad 250 podłączonych urządzeń na jednym ekranie. Można ustawić wyświetlanie w RoomView według nazwy pomieszczenia, lokalizacji i grupy.
Zasilanie projekcji
Sprawdzaj stan wł./wył. dowolnego projektora.
Wykorzystanie źródła światła
Podglądaj wykres kolumnowy aby monitorować procent pozostałej żywotności lampy projektorowej i ustaw przypomnienie dla działu serwisowego kiedy będzie trzeba zamówić lampę zamienną zanim się wypali.
Planowanie zdarzeń
RoomView Express ułatwia planowanie zdarzeń cyklicznych lub jednorazowych. Ustawienie RoomView na automatyczne wyłączanie o północy w trakcie tygodnia może przedłużyć cenną żywotność źródła światła i zapewnić bezpieczeństwo wewnątrz obiektu.
Dziennik zdarzeń
Automatycznie tworzy pliki dziennika, raporty i wykresy w celu analizy zwrotu z inwestycji i przydziału środków budżetowych. Śledź użycie urządzenia, statystyki połączeń i historię użytkownika.

Ekologiczność

Wiemy, że poprawa jakości naszych produktów jest najlepszym sposobem na zmniejszenie naszego oddziaływania na środowisko. Dlatego też w firmie Optoma projektujemy nasze produkty tak, aby miały długą żywotność, wymagały mniejszej ilości materiałów, były wysyłane z najmniejszą możliwą ilością opakowań i były wolne od wszelkich substancji toksycznych. Naturalnie, energooszczędność i możliwość recyklingu wdrażane są już na etapie projektu. Z każdym nowym produktem staramy się zminimalizować nasz wpływ na środowisko.

Ekologiczność

Zmniejsz rachunki za energię nawet o 30% dzięki automatycznemu 24-godzinnemu planowaniu zasilania aby być pewnym, że projektory wyłączą się, gdy nie będą w użyciu.

Włączenie bezpośrednie
Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.
Włączenie na sygnał
Projektor uruchamia się w momencie otrzymania sygnału przez jedno z wejść PC/wideo. Pozwala to zagwarantować, aby projektor był włączony tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba.
Automatyczne wyłączanie
Jeśli po wstępnie ustalonym okresie czasu projektor nie otrzyma sygnału, automatycznie się wyłączy oszczędzając w ten sposób energię i wydłużając żywotność lampy.
Tryb czuwania Eco
Zmniejsza zużycie energii do wartości mniejszej niż 0.5W gdy nie korzysta się z projektora.
Wyciszenie audio-wideo Eco i stan wstrzymania Eco
Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Jeśli zostanie włączona funkcja wyciszenia audio-wideo Eco, lub jeśli nie zostanie wykryty sygnał źródłowy po 60 sekundach, projektor automatycznie przełączy lampę w tryb ekonomiczny (Eco) co pozwoli oszczędzić energię i wydłużyć żywotność lampy.

Wymiary

Wszystkie wymiary podano w mm
This website uses cookies to give you the best online experience. If you'd like to know more or change your preferences, our Cookie Policy explains more.You consent to our cookies if you continue to use our website.