pl
EMEA
dd/MM/yyyy
Loading ring icon
Loading icon
Please wait...
Technologia Eco+ firmy Optoma jest wyrazem naszego rosnącego zobowiązania aby zmniejszać wpływ wywierany przez nas wszystkich na środowisko. Technologia Eco+ jest nie tylko bezpieczniejsza dla środowiska, ale pozwala też na znaczne oszczędności w porównaniu ze standardowymi projektorami opartymi o lampy.

Eco+

Czym jest Eco+?

Technologia Eco+ łączy w sobie doskonałe parametry, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne, dzięki którym zaoszczędzisz zarówno na czasie, jak i na kosztach energii.

Eco+ - Dynamiczne przyciemnianie

Technologia Eco+ redukuje zużycie energii do zaledwie 30%*, dynamicznie przyciemniając źródło światła projektora. Funkcja ta ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, wydłużając ją nawet do 70% przy jednoczesnym obniżeniu ogólnego kosztu posiadania i wymagań konserwacyjnych.

Scena jasnaScena ciemna
Zużycie energii ~100%Zużycie energii ~30%

Automatyczne wyłączanie

Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Aby pomóc w oszczędzaniu energii gdy projektor działa bez wykrytego źródła sygnału, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu.

Wyciszenie audio-wideo Eco

Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-wideo Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Dodatkowo, zmniejsza to natychmiast zużycie energii do zaledwie 10%*, co przedłuża żywotność lampy.

Wyłączone wyciszenie audio-wideo EcoWłączone wyciszenie audio-wideo Eco
Zużycie energii 100%Zużycie energii 10%

Dlaczego warto korzystać z projektorów Eco+

Lepszy kontrast

W połączeniu z technologią DarkChip3™ firmy Texas Instruments, Eco+ może wyświetlić obrazy o wyższym kontraście (do 100,000:1), co skutkuje ostrą jak żyletka grafiką i krystalicznie wyrazistym tekstem. Czystsze biele i bogatsze czernie dodają życia obrazowi i ułatwiają czytanie tekstu.

Kontrast 100,000:1
Lamp Life

Zwiększona żywotność lampy

Gdy lampa przez mniejszą ilość czasu działa na pełnej mocy, inteligentne dynamiczne przyciemnianie pozwala zwiększyć żywotność lampy aż do 70% w porównaniu z trybem jasnym...

... a mniejsza częstotliwość wymiany lamp znacznie zmniejsza całkowity koszt posiadania.

Energooszczędność

W porównaniu do typowego projektora opartego o lampę, technologia Eco+ pozwala na znaczne oszczędności dla Ciebie i środowiska.

*Wartości zależą od modelu. Sprawdź specyfikację poszczególnych modeli w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Projektory

Przeglądane ostatnio