pl
EMEA
dd/MM/yyyy
Loading ring icon
Loading icon
Please wait...
Większość projektorów Optoma, zwłaszcza te przeznaczone do montażu, posiada złącze sieciowe RJ45. W ten sposób można nimi sterować, monitorować je, a nawet wysyłać zdjęcia do nich przez sieć.

Usługi sieciowe

Natychmiastowy dostęp

Po podłączeniu do sieci wystarczy wpisać adres IP dowolnego projektora w pasku adresu przeglądarki internetowej, a interfejs sieciowy Optoma pozwoli na sterowanie praktycznie każdą funkcją projektora za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
Zasilanie Wł./Wył.
Głośność/Wyciszanie
Status/Zabezpieczenia
Wybierz wejście
Sterowanie obrazem
Menu ekranowe
Wszystkie projektory Optoma obsługują zarówno statyczne, jak i dynamiczne adresy IP (nadane przez DHCP)

Zaawansowany monitoring

Oprogramowanie Crestron RoomView® Express to konfigurowalny interfejs służący do zdalnego monitorowania, zarządzania i sterowania kilkoma projektorami z komputera klasy PC.
Pobierz oprogramowanie Crestron RoomView® Express z crestron.com/getroomview
Zarządzaj jednocześnie nawet 250 projektorami - grupuj projektory w kategorie i niezależnie nimi steruj. Na bieżąco monitoruj stan zasilania, lamp i błędów we wszystkich urządzeniach z jednego okna.
Ustaw automatyczne alerty email w celu powiadomienia odpowiedniego personelu o wszelkich problemach. Wyświetlaj komunikaty ostrzegawcze na ekranie w razie sytuacji awaryjnej. Idealne rozwiązanie do dużych instalacji zarówno w sektorze edukacji jak i biznesu.
Zmniejsz koszty ogólne i zużycie energii poprzez opracowanie harmonogramu automatycznego włączania/wyłączania projektorów o określonej porze dnia.

W przypadku większych instalacji, wiążących się z wyższymi poziomami automatyzacji i kontroli, Crestron RoomView Server Edition oferuje w pełni konfigurowalną platformę praktycznie nie posiadającą ograniczeń. Wszystkie projektory Optoma z połączeniem sieciowym RJ45 z funkcją "Crestron-Connected" są w pełni kompatybilne z obydwoma edycjami Crestron Roomview

Integracja systemu sterowania

Obsługa protokołów Extron IP Link, AMX Dynamic Device Discovery oraz PJ-Link pozwala na sterowanie niemal wszystkimi aspektami Twojego projektora przez sieć dając Ci kontrolę gdziekolwiek jesteś.
PJLink to standardowy zestaw poleceń mających na celu ujednolicenie interfejsów komunikacyjnych i protokołów w produktach wielu producentów, umożliwiając łatwiejszą zarówno instalację nowego, jak i wymianę sprzętu.

Systemy sterowania Extron i AMX wykorzystują komendy tekstowe do komunikacji z urządzeniami w obrębie sieci.

Projektory Optoma używają tego samego zunifikowanego zestawu kodu zarówno do sterowania RS232, jak i siecią, w celu uproszczenia procedury programowania i zmniejszenia czasu potrzebnego na miejscu.

Alternatywnie, zaawansowani użytkownicy mogą kontrolować i monitorować projektory za pomocą protokołu Telnet. Telnet umożliwia użytkownikom zdalne łączenie się z interfejsem wiersza poleceń swojego projektora, dzięki czemu idealnie nadaje się on do rozwiązywania ewentualnych problemów.

Ochrona sieci

Zaawansowane chip-sety sieciowe umożliwiają wysłanie swojego pulpitu do projektora przez sieć. Wystarczy, że pobierzesz darmowe oprogramowanie z interfejsu sieciowego projektora, a będziesz mógł rozpocząć omawianie wykresów, rysunków, obrazów ... czegokolwiek, co przyjdzie Ci do głowy.
Jeden-do-wielu
Wyślij swój pulpit po sieci do aż 8 projektorów jednocześnie przy użyciu darmowego oprogramowania Optoma Presenter.
Wielu-do-jednego
Wyświetlaj do czterech pulpitów jednocześnie na pojedynczym ekranie.
Wideo z Audio
Dzięki oprogramowaniu "Wireless Projection System" można przesyłać wideo HD z dźwiękiem przez sieć, za każdym razem tworząc ekscytujące i wciągające prezentacje.

Przeglądane ostatnio