pl
dd/MM/yyyy

Optoma

Loading ring icon
Branża Edukacja
Region Włochy
Rodzaj rozwiązania
Monitor dotykowy Optoma 65" OP651Rke i podstawa jezdna ST01
Firma montująca
Luxi srl
www.luxi.it/
Luxi SRL jest profesjonalną firmą instalacyjną
„Głównym problemem, który należy rozwiązać, jest to, że lekcje muszą być bardziej angażujące. Wybrana technologia musi być również stosowana w trzech różnych salach lekcyjnych, więc mobilność rozwiązania jest również bardzo ważna, a także bardzo dobra cena”.
Marco Monteverdi, Dyrektor Generalny w Brooklyn International School
„Funkcje Optoma OP651RKe idealnie pasują do wymagań Brooklyn International School.”
Boris Godizzi, dyrektor generalny w Luxi
„Ten interaktywny monitor dotykowy Optoma jest dokładnie tym, czego szukaliśmy i jest idealnym wsparciem dydaktycznym”.
Marco Monteverdi, Dyrektor generalny w Brooklyn International School

Interaktywny monitor dotykowy Optoma 65” transformacja w nauczaniu w Brooklyn International School we Włoszech

Wyzwanie:
<p>Brooklyn International School we Włoszech wymagała nowoczesnej formy technologii nauczania, która sprawiłaby, że lekcje byłyby bardziej angażujące i zabawne dla uczniów. Poza tym urządzenie musiało być przenośne, aby można było z niego korzystać w wielu klasach.</p>
Rozwiązanie:
<p>Boris Godizzi, właściciel firmy Luxi, dystrybutor w prowincji Brescia, bez wahania wybrał do tego projektu 65-calowy dotykowy monitor Optoma (IFPD) . Dzięki interaktywnym możliwościom jakie oferuje sprzęt, doskonale dopasowanym do sposobu nauczania, Optoma OP651RKe IFPD to najlepsze rozwiązanie dla tej instalacji.</p>
Rezultaty:
<p>Prosty w obsłudze i funkcjonalny monitor Optoma OP651RKe spełnił wszystkie oczekiwania i wymogi Brooklyn International School. Boris Godizzi, dyrektor generalny Luxi powiedział: „Funkcje jakie oferuje Optoma OP651RKe idealnie pasują do wymagań Brooklyn International School”.</p>
 Interaktywny monitor dotykowy Optoma 65” transformacja w nauczaniu w Brooklyn International School we Włoszech

Wyzwanie

W Brooklyn International School we Włoszech wymagana była nowoczesna technologia nauczania, która sprawiłaby, że lekcje byłyby bardziej angażujące i zabawne dla uczniów. Poza tym urządzenie musiało być przenośne, aby można było z niego korzystać w wielu klasach.

Marco Monteverdi, dyrektor generalny Brooklyn International School, powiedział: „Głównym problemem, który należy rozwiązać, jest to, że lekcje muszą być bardziej angażujące. Wybraną technologię należy również zastosować w trzech różnych klasach, więc mobilność urządzenia jest również bardzo ważna, jak również bardzo dobra cena. ”

Rozwiązanie

Boris Godizzi, właściciel firmy Luxi, dystrybutor w prowincji Brescia, bez wahania wybrał 65-calowy dotykowy monitor Optoma (IFPD). Dzięki interaktywnym możliwościom jakie oferuje sprzęt, doskonale dopasowanym do sposobu nauczania, Optoma OP651RKe IFPD to najlepsze rozwiązanie dla tej instalacji.

Monitor OP651RKe IFPD firmy Optoma może pochwalić się rozdzielczością 4K UHD i 20-punktowym ekranem dotykowym, dzięki czemu lekcje i dzielenie się pomysłami ożywiają środowisko edukacyjne i korporacyjne. Ponadto IFPD oferuje funkcje udostępniania ekranu z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji do udostępniania bezprzewodowego iMirror i Optoma TapCast Pro, ułatwiając współpracę z własnym urządzeniem (BYOD). Wbudowana obsługa popularnych rozwiązań do przechowywania danych w chmurze, w tym Google Drive i Microsoft OneDrive, zapewnia szybki dostęp do pamięci cyfrowej w celu łatwego udostępniania, dzięki czemu ten produkt jest dokładnie tym, czego potrzebowano w Brooklyn International School we Włoszech

Monitor OP651RKe może pochwalić się ponad ośmioma milionami pikseli, zapewniając rozdzielczość Ultra HD 4K - dostarczając czterokrotnie więcej szczegółów niż Full HD 1080p, aby zapewnić ostre, realistyczne obrazy i bogate kolory - pozwalając uczniom usiąść bliżej ekranu i cieszyć się bardziej wciągającym doświadczeniem.

Wyniki

Prosty w obsłudze i funkcjonalny monitor Optoma OP651RKe spełnił wszystkie oczekiwania i wymogi Brooklyn International School. Boris Godizzi, dyrektor generalny Luxi powiedział: „Funkcje jakie oferuje Optoma OP651RKe idealnie pasują do wymagań Brooklyn International School”.

Marco Monteverdi powiedział: „Ten interaktywny monitor dotykowy Optoma jest dokładnie tym, czego szukaliśmy i jest idealnym wsparciem dydaktycznym"

OP651RKe można łatwo przenosić z jednej klasy do drugiej za pomocą opcjonalnego wózka (ST01 Trolley), który został również zakupiony. Zapewnia szybką i łatwą konfigurację w dowolnym środowisku.

65-calowy IFPD firmy Optoma okazał się doskonałym wyborem dla Brooklyn International School. Dzięki temu nauczanie stało się bardziej dynamiczne i zwiększyło zaangażowanie się uczniów; dlatego przyczynia się do pozytywnych wyników.

Lista sprzętu