pl
EMEA
dd/MM/yyyy

Optoma

Wpisz szukaną frazę powyżej i naciśnij enter
Loading ring icon
Loading icon
Please wait...

Edukacja

Interaktywne monitory wielkoformatowe Optoma umożliwiają najwyższej jakości nauczanie oparte na współpracy w każdej klasie, dzięki czemu nauczyciele i uczniowie mogą z łatwością dzielić się pomysłami na dużym ekranie.

Wszystkie Twoje potrzeby w zakresie interakcji i współpracy

Wyzwól kreatywność uczniów i zachęć do dzielenia się pomysłami by ożywić lekcje dzięki łatwej współpracy z urządzeń osobistych lub na ekranie monitora. Nasze łatwe w użyciu interaktywne monitory sprawiają, że lekcje będą przyjemniejsze, a po podłączeniu do praktycznie każdej dowolnej kamery internetowej, można prowadzić lekcje zdalnie.

People using an interactive whiteboard

Zwiększ koncentrację i zmniejsz zmęczenie

Pozytywnie poprawi nastrój i samopoczucie uczniów. Nasze interaktywne monitory wyposażone są w filtr o niskim niebieskim świetle - certyfikowany przez niezależnych światowych liderów w testowaniu produktów, TÜV Rheinland. Oznacza to, że ​​monitory interaktywne Optoma nie wytwarzają niebezpiecznego światła UV i emitują minimalne niebieskie światło (które może powodować zmęczenie oczu i zmęczenie).

No more eyestrain

Aplikacje do zajęć

Wstępnie zainstalowane aplikacje obejmują pakiet Office Suite, który pozwala użytkownikom otwierać i edytować wszystkie dokumenty Microsoft Office, udostępnianie ekranu TapCast Pro i wiele innych. *

Apps for the classroom

Dokumenty w chmurze

Cloud drive pozwala użytkownikom zapisywać dokumenty w chmurze przez Dysk Google lub OneDrive. Umożliwia to dostęp do ważnych notatek z lekcji i treści w dowolnym momencie.

Cloud document storage

Zaangażuj całą klasę

Przynieś entuzjazm i zaangażowanie na zajęcia i zbieraj cenne informacje zwrotne za pomocą narzędzia do głosowania.

Interactive quiz on an interactive flat panel display

Wyjątkowa niezawodność i opcje gwarancji

Zaprojektowany tak, aby był wytrzymały i niezawodny, szeroki kąt widzenia z powłoką przeciwodblaskową zapewnia widoczność w świetle dziennym dla wszystkich osób w klasie. Dostępne są wyjątkowe opcje gwarancji - więcej informacji można uzyskać od lokalnego przedstawiciela Optoma.

Anti-glare and scratch resistant

Biznes

Interaktywne monitory wielkoformatowe Optoma wyposażone są w najwyższej jakości technologię wprowadzającą maksymalny realizm - zaprojektowane z myślą o salach konferencyjnych, audytoriach, strefach recepcyjnych lub przestrzeniach do tworzenia, współpracy i inspiracji.

Wspólna tablica interaktywna

Każdy może jednocześnie pisać, dodawać adnotacje i udostępniać pliki na naszych łatwych w obsłudze, interaktywnych monitorach dotykowych. Ponadto możesz podłączyć praktycznie każdą dowolną kamerę internetową do wyświetlacza, aby mieć efektywne spotkanie, wówczas gdy wymagana jest praca zdalna.

Interactive whiteboard in business setting

Bardziej angażujące spotkania

Wzbudzaj entuzjazm i zaangażowanie na spotkaniach oraz zbieraj cenne informacje zwrotne za pomocą narzędzia do głosowania.

More engaging meetings

Bezproblemowe udostępnianie treści

Udostępnianie ekranu z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji do bezprzewodowego udostępniania iMirror i Optoma TapCast Pro w celu ułatwienia współpracy z własnym urządzeniem (BYOD - Bring Your Own Device - Przynieś Swoje Własne Urządzenie).

Seamless content sharing

Wyróżnij swoje prezentacje

Rozdzielczość Ultra HD 4K zapewnia cztery razy więcej szczegółów niż Full HD, zapewniając ostrzejsze, realistyczne obrazy i bogatsze kolory.

Elevate your presentations

Aplikacje do sali konferencyjnej

Wstępnie zainstalowane aplikacje obejmują pakiet Office Suite, który pozwala użytkownikom otwierać i edytować wszystkie dokumenty pakietu Microsoft Office. Dostępne aplikacje obejmują GoToMeeting, Firefox, Evernote i wiele innych. *

Apps for the boardroom

Dokumenty w chmurze

Cloud Drive pozwala użytkownikom zapisywać dokumenty w chmurze przez Dysk Google lub OneDrive.

Cloud document storage

Wyświetlacz o niskim niebieskim świetle z certyfikatem TUV

Nasze interaktywne monitory wielkoformatowe wyposażone są w filtr o niskim niebieskim świetle - certyfikowany przez niezależnych światowych liderów w testowaniu produktów, TÜV Rheinland. To zaświadcza, że ​​IFPD Optoma nie wytwarzają niebezpiecznego światła UV i emitują minimalne niebieskie światło (które może powodować zmęczenie oczu i zmęczenie).

No more eyestrain

Wyjątkowa niezawodność i opcje gwarancji

Zaprojektowany jako wytrzymały i niezawodny, szeroki kąt widzenia z powłoką przeciwodblaskową zapewnia widoczność w świetle dziennym dla wszystkich osób w sali konferencyjnej. Dostępne są wyjątkowe opcje gwarancji - więcej informacji można uzyskać od lokalnego przedstawiciela Optoma.

Anti-glare and scratch resistant

Produkt

Flat panels - 3 series

3651RK

65-calowy interaktywny płaski monitor dotykowy Creative Touch 3 Serii

3751RK

75-calowy interaktywny płaski monitor dotykowy Creative Touch 3 Serii

3861RK

86-calowy interaktywny płaski monitor dotykowy Creative Touch 3 Serii

Akcesoria do Interaktywnych Monitorów Dotykowych

IFPD WiFi and Bluetooth Module SI07B

IFPD moduł WiFi i Bluetooth SI07B

OWMFP01

Uchwyt ścienny przeznaczony do monitorów interaktywnych Optoma

ST01 Trolley

Wygodna półka do przechowywania

DC450

Kamera 8MP, Zoom optyczny 17X / zoom cyfrowy 8X

DC455

Elastyczne ramię składane DC455 ma czujnik 13 megapikseli

DC552

Kamera 13MP (FullHD 1080p)

DC556

Kamera 13MP (4K 3840 x 2160)

QuickCast starter kit

Presentations made simple!

QuickCast Transmitter

Ułatwia prezentacje!

IFPD WiFi module EP-AC1602

WiFi module for Creative Touch 3-Series IFPDs

Studia przypadku

produkt

Niestandardowe rozwiązanie

Firma

Ipswich County Library

Lokalizacja

Polska

Rozmiary ekranu

Screen sizes available: 65, 75 and 86 inches

Samouczki

 
 
Video linkVideo linkVideo linkVideo linkVideo link

Dowiedz się więcej

logistyka EMEA

Optoma posiada ugruntowaną europejską sieć dystrybucji, która zapewnia innowacyjne, niezawodne i dedykowane wsparcie dla naszej bazy klientów w całym regionie.

Serwis lokalny i wsparcie

Optoma zapewnia wstępnie sprawdzone rozwiązania zarówno po stronie fabryki, jak i w centrum logistycznym EMEA z lokalną siecią europejskich techników wsparcia, którzy służą pomocą przy specyfikacjach projektu, projektach i pytaniach technicznych. Ponadto dostępna jest szeroka gama opcji gwarancyjnych dostosowanych do potrzeb Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji na temat wyświetlaczy Optoma LED, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.


* Required
* * Wszystkie e-maile będą zawierać możliwość rezygnacji z przyszłej komunikacji.
Thank you for completing the Optoma LED display form, we will contact you soon regarding your inquiry.
An error occurred. Sorry about that.
* Interaktywne płaskie wyświetlacze Optoma działają na niestandardowym systemie operacyjnym Android i nie obsługują usług Google Play. System operacyjny może nie być zgodny ze wszystkimi aplikacjami na Androida innych firm. Aplikacje Android innych firm mogą różnić się jakością, a niektóre zawierają nawet złośliwe kody, które mogą zagrozić bezpieczeństwu systemu i unieważnić gwarancję produktu. Optoma nie składa żadnych oświadczeń dotyczących jakości, bezpieczeństwa lub przydatności aplikacji innych firm oraz ich zgodności z interaktywnym płaskim panelem Optoma. Optoma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, usterki, utratę funkcjonalności lub problemy bezpieczeństwa powstałe w wyniku bezpośredniego lub pośredniego wyniku instalacji aplikacji innych firm na interaktywnym płaskim panelu. Wsparcie Optoma w usuwaniu wszelkich problemów, które mogą wynikać z instalacji aplikacji innych firm, będzie płatne i może być ograniczone. Informacje są prawidłowe w momencie pisania i mogą ulec zmianie

Przeglądane ostatnio

44.200.168.16