pl
dd/MM/yyyy

Optoma

Loading ring icon
Smartbook

Odblokuj świat kreatywności

Bezpłatna roczna subskrypcja oprogramowania edukacyjnego mozaBook z interaktywnym monitorem Optoma Creative Touch serii 5**

mozaBook logo
Za darmo
1 rok subskrypcji mozaBook
An IFPD displaying the Mozaik logo.

PARTNERSTWO

Optoma i Mozaik połączyły siły, aby zapewnić najlepsze treści edukacyjne. Przy każdym zakupie monitora interaktywnego Optoma serii 5 (IFPD) po rejestracji otrzymasz bezpłatną 1-letnią subskrypcję mozaBook.**

Ta potężna platforma edukacyjna zapewnia bogactwo interaktywnych zasobów, w tym interaktywne narzędzia tablicowe, quizy i materiały multimedialne. Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, uczniem czy administratorem, połączenie mozaBook i Optoma 5 Series IFPD podniesie Twoje wrażenia z nauki. Więc po co czekać? Już dziś zdobądź Optoma 5-Series IFPD i odkryj świat możliwości edukacyjnych dzięki dołączonej 1-letniej subskrypcji mozaBook.

Czym jest mozabook

mozaBook to oprogramowanie do prezentacji przeznaczone do użytku na tablicach interaktywnych w klasie. Korzystając z oprogramowania, nauczyciele i uczniowie mogą tworzyć prezentacje i wzbogacać je interaktywnymi scenami 3D, filmami edukacyjnymi, obrazami lub ćwiczeniami z Biblioteki Mediów lub własnymi plikami. Oprogramowanie zawiera różnorodne zasoby dydaktyczne, takie jak aplikacje tematyczne, gry i sceny 3D obejmujące wszystkie przedmioty K-12, które wzbudzają zainteresowanie uczniów i pomagają im lepiej zrozumieć tematy.

Narzędzia mozaBook

mozaBook zawiera ponad 110 interaktywnych narzędzi i gier, które służą jako pomoce wizualne, pomagają w rozwoju umiejętności i pozwalają uczniom przeprowadzać eksperymenty. Narzędzia te można dodawać do prezentacji lub publikacji w mozaBook, a także są dostępne dla studentów za pośrednictwem platformy mozaWeb online do nauki w domu. mozaBook stale się rozwija i dodaje nowe narzędzia.

Narzędzia do tworzenia ilustracji i rysowania

Twórz spektakularne animowane prezentacje i wzbogacaj je o filmy i sceny 3D. Narzędzie do rysowania wizualnego ma intuicyjny interfejs użytkownika, który pozwala nawet najmłodszym uczniom rysować w zabawę, ale także ułatwia konstruowanie precyzyjnych rysunków matematycznych za pomocą wbudowanych linijek, kątomierza i kompasu.

Podręczniki cyfrowe

Podręczniki cyfrowe mogą być używane zarówno do prezentacji w klasie, jak i do nauki w domu. Można je otworzyć w mozaBook, w aplikacji mozaBook, online lub na mozaWeb w przeglądarce. Moziak oferuje wiele książek cyfrowych w sklepie internetowym, ale użytkownicy mogą również łatwo tworzyć własne interaktywne książki.

W połączeniu z naszą serią Optoma Creative Touch 5 możesz wchodzić w interakcje z cyfrowymi podręcznikami w zupełnie nowy sposób, używając dotyku, gestów, a nawet poleceń głosowych do poruszania się po treści.

Zeszyty ćwiczeń

W mozaBook możesz tworzyć własne zeszyty. Możesz pisać i rysować na stronach w zeszytach ćwiczeń i wstawiać różnorodne treści cyfrowe (zdjęcia, filmy, klipy audio, sceny 3D i ćwiczenia). Możesz tworzyć imponujące prezentacje i plany lekcji. Zeszyty ćwiczeń możesz przesłać na swoje konto mozaWeb, aby udostępnić je innym osobom.

Praca domowa

Nauczyciele mogą przydzielać zadania domowe z mozaBook i mozaWeb, a uczniowie mogą rozwiązywać zadania na własnych komputerach lub urządzeniach inteligentnych i przesyłać odpowiedzi. Oprócz arkuszy utworzonych w edytorze testów, nauczyciele mogą również przypisywać eseje jako zadania domowe.

Sceny 3D Mozaik

Przedstawiamy Mozaik 3D, najnowocześniejszą technologię, która rewolucjonizuje sposób, w jaki wchodzimy w interakcję z informacjami wizualnymi. Dzięki Mozaik 3D możesz tworzyć wspaniałe, interaktywne modele 3D i animacje, które przyciągną uwagę odbiorców i utrzymają ich zaangażowanie.

Najlepszym sposobem na poznanie Mozaik 3D jest sparowanie go z interaktywnym monitorem Optoma 5-Series 4K. Nasze monitory o wysokiej rozdzielczości oferują niezrównaną wyrazistość i szczegółowość, dzięki czemu każdy aspekt modeli Mozaik 3D ożywa.

mozaMapa

mozaMap oferuje interaktywne atlasy, które rozszerzają zakres narzędzi dostępnych dla nauczycieli geografii i historii. Przygotuj lekcje i ucz skutecznie, używając i dostosowując różne typy map i elementy w nich zawarte.

Czym jest mozaWeb?

Uczniowie mają dostęp do książek cyfrowych i wszelkich interaktywnych treści wykorzystywanych podczas lekcji na mozaWeb. Mogą łatwo zdobywać wiedzę za pomocą scen 3D, filmów, interaktywnych ćwiczeń i lekcji cyfrowych. Co więcej, mogą ćwiczyć w zabawny sposób z rozwijającymi umiejętności i eksperymentalnymi narzędziami i grami.

Tutaj mogą otwierać prezentacje przygotowane przez swoich nauczycieli i rozwiązywać zadania domowe online.

Treści interaktywne

Biblioteka multimediów na mozaWeb zawiera ponad 1 200 scen 3D oraz setki filmów edukacyjnych, zdjęć, plików audio i ćwiczeń. Dzięki licencji Mozaik STUDENT lub TEACHER użytkownicy mają dostęp do wszystkich treści w mediatece, w tym tysięcy interaktywnych elementów uporządkowanych według przedmiotów szkolnych.

Lekcje cyfrowe

Nasze cyfrowe lekcje to nowoczesne materiały dydaktyczne, które mogą być wykorzystywane i udostępniane przez użytkowników za pomocą urządzeń elektronicznych. Lekcje obejmują liczne interaktywne elementy, takie jak sceny 3D i filmy edukacyjne, a także arkusze do ćwiczeń i powtórek.

Jak mogę uzyskać BEZPŁATNĄ 1-letnią subskrypcję?

Po zakupie monitora interaktywnego Optoma serii 5 możesz zarejestrować się w bezpłatnej rocznej subskrypcji w czterech prostych krokach:

1.

Wprowadź swoje informacje i numer(y) seryjny(-e) produktu Optoma serii 5

Zarejestruj numery seryjne
2.

Otrzymasz wiadomość e-mail z kluczami produktu mozaBook

3.

Odwiedź witrynę mozaBook i pobierz oprogramowanie mozaBook na dowolne urządzenie z systemem Windows:

Witryna internetowa aplikacji mozaBook
4.

Użyj kluczy produktu wysłanych do Ciebie pocztą e-mail, aby zarejestrować urządzenie

**Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla instytucji edukacyjnych przy każdym zakupie monitora interaktywnego Optoma serii 5. Każda licencja zapewnia dostęp do jednego urządzenia i umożliwia użytkownikom nieograniczone korzystanie z tego urządzenia.

A child peeking round from the back of an IFPD running Mozaik software

Zarejestruj

(Jeden numer seryjny na wiersz)

Produkty

Doświadcz wszystkich tych zalet i nie tylko na interaktywnych monitorach dotykowych Creative Touch serii 5 firmy Optoma.

5 Seria