pl
dd/MM/yyyy

Optoma

Loading ring icon

2 listopada 2017

Niniejsza uwaga dotycząca bezpieczeństwa dotyczy następujących uchwytów do projektorów Optoma i stanowi informację dla instalatorów AV, którzy mogli ostatnio używać jednego z następujących zestawów montażowych w instalacji projektora:

  • Optoma OCM818W
  • Optoma OCM818B

Jeśli otrzymałeś powyższe zestawy montażowe między 4 września 2017 r. a 1 listopada 2017 r., przeczytaj uważnie poniższe informacje.

Zostaliśmy poinformowani przez naszego dostawcę, że brakuje jednego z elementów w zestawach montażowych, co powoduje, że uchwyt jest potencjalnie wadliwy i może prowadzić do awarii mocowania. Skorzystaj z poniższego przewodnika, aby zidentyfikować uszkodzoną część i upewnić się, czy dotyczy to którejkolwiek z instalacji. Jeśli zidentyfikujesz instalację, której dotyczy problem, natychmiast zdejmij projektor z uchwytu i skontaktuj się z Optoma, aby umówić się na zwrot i wymianę urządzenia, którego dotyczy problem:

Obsługa klienta Optoma
Telefon: +44 (0)1923 691865
Email: [email protected]

Identyfikacja wadliwych części

Brakujące elementy to śruba nasadowa M8x55 i odpowiadająca jej nakrętka M8 Nylock umieszczona na środkowej kolumnie. Można to zidentyfikować na poniższych schematach.

Jeśli otrzymałeś uchwyty, w których brakowało tych komponentów między 4 września 2017 r. a 1 listopada, skontaktuj się z Optoma, aby umówić się na zwrot i wymianę urządzenia, którego dotyczy problem.

Wadliwe urządzenie z brakującą śrubą nasadki gniazda M8x55 i odpowiednią nakrętką M8 Nylock.
Image showing location of the missing M8x55 socket cap screw and M8 Nylock nut.
Zamontuj za pomocą właściwej nasadki gniazda M8x55 i odpowiedniej nakrętki M8 Nylock
Image showing location of the M8x55 socket cap screw and M8 Nylock nut.